• برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه تشکیلات قضایی استان

   برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه تشکیلات قضایی استان

   برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه تشکیلات قضایی استان

   مراسم تجلیل از کارمندان نمونه تشکیلات قضایی استان، با حضور رئیس کل دادگستری استان روسای سازمان های تابعه و جمعی از قضات و کارکنان تشکیلات قضایی در محل نمازخانه دادگستری استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل، مراسم تجلیل از کارمندان نمونه تشکیلات قضایی استان، با حضور رئیس کل دادگستری استان روسای سازمان های تابعه و جمعی از قضات و کارکنان تشکیلات قضایی در محل نمازخانه دادگستری استان برگزار شد.

   عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفای وی، اجرای عدالت بدون تبعیض واحقاق حق و دفاع از مظلوم و شکل گیری قوانین بر اساس احکام اسلامی و شرعی را از آثار و برکات اندیشه های شهید بهشتی معمار بزرگ دستگاه نوین قضایی دانست.

   وی در ادامه با قدردانی از قضات و کارکنان تشکیلات قضایی استان گفت: مجموعه قضایی مهمترین و تأثیرگذارترین دستگاه در تأمین عدالت و آرامش در جامعه است.

   عتباتی گفت: الحمدالله امروز با هماهنگی و تعامل موجود بین دستگاه قضایی و مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی وضعیت استان از حیث امنیت مطلوب است.

   وی در ادامه بر لزوم تکریم بیش از پیش ارباب رجوع و تسریع در روند رسیدگی به امورات آنان تأکید نمود و گفت: هر قدر در روند رسیدگی به امورات مردم بتوانیم موفق عمل نماییم و در جلب رضایتمندی مردم بیشتر تلاش کنیم بی شک به همان اندازه در جلب اعتماد عمومی مردم به تشکیلات قضایی استان موفق بوده ایم.

   شایان ذکر است در مراسم تجلیل کارکنان نمونه تشکیلات قضایی استان، از آقایان: دکتر غلامرضا غفاری(رییس پزشکی قانونی شهرستان خلخال)، مصطفی دوست طلب(مسئول دفترمدیرکل و روابط عمومی)، رضا آزاد (مسئول دفتر کمیسیونهای تخصصی) و خانم رویا پورعباس(کارشناس آزمایشگاه) نیز تجلیل بعمل آمد.

   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: