• برگزاری دومین جلسه کمیته علمی طب و قضا در استان اردبیل

   برگزاری دومین جلسه کمیته علمی طب و قضا در استان اردبیل

   برگزاری دومین جلسه کمیته علمی طب و قضا در استان اردبیل

   دومین جلسه کمیته علمی طب و قضا با حضور دکتر پورعزیز مدیرکل پزشکی قانونی استان، جمعی از قضات عالی رتبه دادگستری ، متخصصین پزشکی قانونی ، زنان و زایمان و قلب و عروق عضوکمیته، در محل اداره کل پزشکی قانونی استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل، دومین جلسه کمیته علمی طب و قضا با حضور دکتر پورعزیز مدیرکل پزشکی قانونی استان، جمعی از قضات عالی رتبه دادگستری، متخصصین پزشکی قانونی، بیماریهای زنان و زایمان و قلب و عروق عضوکمیته، در محل اداره کل پزشکی قانونی استان برگزار شد.

   دکتر پورعزیز از برگزاری همایش سراسری طب و قضا در مهرماه سال جاری در ساری خبر داد و گفت: هدف از این همایش افزایش تعامل پزشکان قانونی و قضات برای خدمت رسانی بهتر و سریعتر بوده و محورهای اصلی این همایش در خصوص 1-واکاوی پزشکی، حقوقی و فقهی جبران خسارتهای مصدومین2-تبیین واژگان مندرج در قوانین موثر در کارشناسی های پزشکی 3-بررسی و واکاوی پزشکی، حقوقی و فقهی مسائل نوین پزشکی می باشد.

   ایشان با اشاره به تشکیل کمیته علمی طب و قضا در استان اضافه کرد: بررسی و تحقیق بیشتر و تخصصی تر موضوعات این همایش از جمله وظایف این کمیته بوده که بی شک باعث روشن تر شدن موضوع، تبادل اطلاعات و ارائه راهکارهایی عملی برای حل مشکلات خواهد شد.

   مدیرکل پزشکی قانونی استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این خصوص افزود: از سه محور مطرح شده برای همایش، اقداماتی در خصوص تبیین واژگان مندرج در قوانین موثر در کارشناسی های پزشکی در حال انجام است.

   در این جلسه به برخی از سوالات مطروحه پاسخ داده شد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: