• بیرق عزای حسین(ع) برافراشته شد

   بیرق عزای حسین(ع) برافراشته شد

   بیرق عزای حسین(ع) برافراشته شد

   کارکنان اداره کل پزشکی قانونی استان اردبیل با حلول ماه محرم، بیرق بزرگ عزای این ماه غمبار را برافراشته و آماده اقامه عزا برای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و اصحاب باوفایش شدند.

   به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل، به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، پزشکی قانونی اردبیل سیاه پوش شهادت این امام بزرگوار است و دل‌های عاشق با تمام وجود به زمزمه زیارت عاشورا مشغول است.

   اعلام برنامه‌های فرهنگی اداره کل پزشکی قانونی استان اردبیل در ماه محرم

   مسئول فرهنگی اداره کل گفت: پزشکی قانونی اردبیل در ایام محرم و صفر مطابق با سنوات گذشته با سیاه پوش کردن نمازخانه، محوطه درونی و بیرونی به مناسبت برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) و یاران با وفایش برنامه هایی را برای دهه اول محرم تدارک دیده است.

   دوست طلب افزود: در دهه اول محرم امسال هر روز مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور حداکثری کارکنان در محل نمازخانه به همراه مراسم عزاداری برگزار می شود.

   وی تصریح کرد: از دیگر برنامه های پیش بینی شده در ایام محرم، سخنرانی های بین صلاتین امام جماعت با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و آشنایی با فضیلت‌های فراموش شده، چاپ و انتشار بروشور برای مطالعه اربابان رجوع و همکاران و ارسال پیامک به مناسبت ماه محرم است.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: